Nieuws? Foto's? Verslagen? Mail ze naar website@zeerobben.nl

17 februari 2011

Jeugdjournaal

Jeugdjournaal Zeerobben

Afgelopen zaterdag werd alweer het laatste zaalvoetbaltoernooi voor de Waddenrobkes afgesloten. In totaal speelden de allerjongsten drie toernooitjes en zijn daarmee weer een ervaring rijker: voetballen in de zaal.

Er werden in totaal 5 rondes gespeeld met in totaal acht teams: Nederland, Engeland, Italië, Kroatië, Brazilië, Argentinië, Uruguay en Spanje. Kijkend naar de uitslagen waren de teams enorm aan elkaar gewaagd. Kroatië won bijvoorbeeld met 1-0 van Uruguay, Nederland tegen Argentinië werd 0-0, Spanje won met 2-0 van Kroatië en zo ging het maar door. Uiteindelijk waren er na afloop dan ook alleen maar winnaars. De Waddenrobkes gaan ze nu opmaken voor de voorjaarscompetitie die begin maart van start zal gaan!
Morgen spelen de F-pupillen hun laatste toernooi met afsluitend vanaf 12.00 uur de prijsuitreiking. En van 12.00 tot 15.00 uur komen de D-pupillen nog een keer in actie voor hun laatste onderlinge zaalvoetbaltoernooi.

Volgende week is het krokusvakantie en komt Zeerobben weer met een primeur. Op woensdag 23 februari 2011 organiseren een aantal voetbalclubs uit Fryslân een krokustoernooi voor pupillenteams. Het doel van dit toernooi is om de voetbaljeugd van niet-selectieteams in de leeftijdscategorie pupillen een aantal wedstrijden te laten spelen ter voorbereiding op de voorjaarscompetitie. In totaal doen 35 jeugdteams mee aan het krokustoernooi dat gehouden wordt op de kunstgrasvelden van de verenigingen Leeuwarden Zwaluwen, SC Stiens, Zeerobben en Be Quick Dokkum.

De deelnemende verenigingen aan het krokustoernooi zijn:Be Quick Dokkum, Buitenpost, ONB Drachten, vv Waskemeer, sc Stiens, L. Zwaluwen en Zeerobben dus.
Zeerobben heeft de organisatie van de F-pupillen en ontvangt woensdag a.s. 12 teams waaronder Zeerobben F4 en F5. En u leest het goed want Zeerobben heeft er inmiddels weer een F-team bij. Naast de Waddenrobkes die een eigen competitie spelen komen er dit voorjaar ook nog eens 5 teams bij de F-pupillen in competitieverband uit.
Het toernooi begint om 13.30 uur en rond 16.10 uur zal de prijsuitreiking plaats vinden. Een prachtig initiatief voor de jeugd om ook in de krokusvakantie even lekker te voetballen en een mooie voorbereiding op de voorjaarscompetitie.

Maar er werd natuurlijk ook gewoon op het veld gevoetbald. Zowel voor de competitie als in oefenverband. Zeerobben B1 speelde de inhaalwedstrijd in en tegen Zwaagwesteinde. Na een 1-0 achterstand had de ploeg het aan keeper Leon Odinga te danken dat het met de rust nog maar 1-1 stond. Na de rust herstelde Zeerobben zich en wist het nog twee keer te scoren zodat er uiteindelijk toch nog met een 1-3 overwinning naar Harlingen afgereisd werd. Door de winst van koploper FVC op Drachten blijft Zeerobben op de 2e plaats staan in de hoofdklasse op 1 punt achterstand van FVC.
Zeerobben C1 speelde een oefenwedstrijd tegen SneekWitZwart en verloor die met 2-1.
Zeerobben D1 moest ’s ochtends vroeg helemaal afreizen naar Marum voor de bekerwedstrijd. Het werd een lange terugreis. D1 verloor namelijk met 4-2 en is nu uitgeschakeld voor de beker en kan zich verder richten op de competitie.
Zeerobben D2 gebruikte de vrije zaterdag voor het spelen van een oefenwedstrijd. In een leuke en sportieve wedstrijd werd Franeker D2 met 4-2 verslagen.

Poiesz Actie

De jaarlijkse Poiesz jeugdactie is weer gestart en het goede nieuws daarbij is dat Zeerobben wederom is ingeloot. Ook vorig jaar mocht Zeerobben meedoen en leverde dat de club een geweldig geld bedrag op van 1521 euro. Van dit geld bedrag konden een aantal belangrijke dingen aangeschaft worden.
Het hoofdbestuur heeft dit jaar besloten dat de jeugdleden van Zeerobben gaan bepalen wat de bestemming wordt van het geld afkomstig van de Poeisz-actie. Het bestuur hoopt vele ideeën van de jeugdleden te ontvangen zodat een goed keus kan worden gemaakt en ze vele kinderen blij kunnen gaan maken. De ideeën kunnen ingediend worden bij website@zeerobben.nl.

 

 

 

Hoofdsponsor
Amateurpartner

Tweet mee #zeerobben

Volg @zeerobbentweets