Verslagen

09-09-2011 tegen Dronrijp DA1 (1-2)

Verslag

Eeeeeeeeeswaaa!!
Daar waren we weer, terug van weggeweest....jim he ons mist of niet? Jaaaa dacht ik al.
Na een geweldige vakantie bin we allemaal bruun terug kommen in het regenachtige Harlingen,,en we bin dr weer helemaal klaar voor.
Vorig seizoen was niet te geloven, helaas geen kampioen, maar toch....
Helaas hebben we afscheid moeten nemen van Iris Amels en Kathy de Boer, en hewwe dr 2 nieuwe sterren bij, Lisanne van der Kooi en Stephanie de Vries.
 
Na vorige week geoefent te hebben tegen onze oude tegenstander Oudega, die we nu we nu met 4-3 hadden wonnen, was het zaterdag tijd voor de eerste wedstrijd van de competitie, tegen Dronrijp Dames1.
Een paar van ons waren dr helaas niet, naja nu maakt dat toch niet su veel meer uut, we he nou toch 17 vrouwen(must nagaan)
We hadden dr best wel zin in, maar het was su warm, dat die zin een bitsje weg was toen we ook nog later begonnen. ( we kwamen voor de wedstried nog een paar halfnaakte spelers van een andere club tegen...''hey we gaan nou niet seksie doen nou?''
Nou ik mut eerlijk zegge, we hewwe bij Zeerobben toch flink wat lekkerdere jongens en mannen dan daar.
 
Gelijk was duidelijk dat Dronrijp niet met zich liet sollen, we moesten dus ook gelijk aan de bak. Gelukkig wisten we in et begin die ballen weg te houden en had Britt een paar prachtige reddingen. En wat een kansen, maar se wuuden dr nog niet in. Je kon gelijk merken dat Dronrijp fysiek veel sterker was, dat waren we niet went, nog niet in ieder geval. We waren snel uitgeput door de warmte, maja we moesten deur, ''Ja juh dat bin we niet went nou? wij komme uut Harlingen, daar hewwe nog een bitsje wind''. En ondanks dat we een nieuwe mascotte hadden(eva, check de foto.) en we flink werden aanmoedigd, kregen we die bal het net niet in. Nadat het ongeveer een half uurtsje 0-0 had staan, kreeg Dronrijp een penalty, omdat iemand van ons Handsbal had. Naja die zat er dus in, 1-0 voor dronriep, en daar hewwe het verder niet meer over. Wij balen natuurlijk, majaaajuh, de wedstried was nog lang niet over.
In de rust zaten we heerlijk zwetend in een ontzettend schone box(not!) en kregen we gelukkig geen thee, maar AAdrink.
We werden even oppept, door onze nieuwe coach geer appelpeer.
In de 2e helft hadden we even een paar momenten dat we ze dr bijna uuttikte, maarja ast tou na één sprintsje bekaf bist....
Gelukkig na een kwartiertje had Gaby een mooie actie en werd het 1-1! Wij juiche(met het enige beetje puf dat we nog hadden). En nu wisten we dat ze flink fel gingen worden. Fysiek konden we niet an se tippen, maar gelukkig het dat in de einduutslag dus niks uut maakt. Ongeveer een kwartier voor het eindsignaal skoot Gab dr werrempel nog 1 in! 2-1 voor Zeerobben! Gelukkig! We kanne het nog!
Wij weer blij natuurlijk,, as we nou dat ronde ding maar bij ons goal weg houden. Nou dat is ons niet echt goed lukt, maar Britt wel! Wat een reddingen had dat kien! Die het flink wat tegenhouden. Corien, onze geweldige linksmid, verdraaide haar knie en moest met spoed naar de kant gedragen worden. Zodat iemand anders nog even haar plekkie over kon nemen.
 
En gelukkig, daar was het eindsignaal! 2-1 voor ons! Een lekker begin van de competitie. Die halfnaakte jongens he ons miskien in het begin wat teugenhouden, maar we hebben toch gewonnen, en daar zijn we blij om.
Tok toe joe leeter,
in een voetbalschoen zit een veeter,
 
Tik 'm aan ouwe!
 
En dan zijn er natuurlijk ook nog de foto's. Klik hier.
 
 




< terug